Призначений для з'єднання панелей між собою з одночасним кріпленням їх до конструкції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oscar |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Сербія |
| Довжина | 3000 мм |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Товщина | 6 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Тип комплектуючого | З'єднувальний профіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Відпускається довжиною 3м та 6м


