З'єднувач CD профілів застосовується для нарощування довжини несучих профілів CD 60. Виготовлений з оцинкованої сталі. Є незамінним елементом при монтажі підвісних стель із гіпсокартону в приміщеннях особливо великої площі. При монтажі даного з'єднувача два кінці профілю вставляються з двох сторін у з'єднувач і закріплюються саморізом типу "Блоха" через спеціальні отвори.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Індастрі |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 0.8 мм |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Вид профілю | Направляючий стельовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,20 ₴

