Сайдинг колекції блок-хауз SLIM це справжня родзинка серед всіх матеріалів які виробляються для фасаду. SLIM імітує форму дерев'яного зрубу з гарно вираженою структурою.
Вітчизняне виробництво.
Гарантія використання 25 років.
Різноманітність кольорів, матеріали стійкі до вигорання.
Не схильний до гниття і розтріскування.
Не вимагає особливого догляду при експлуатації.
Стійкість до погодного і кліматичного впливу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альта-Профіль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сайдингові панелі |
| Товщина панелі | 1.1 мм |
| Колір | Лимонний |
| Довжина панелі | 3660 мм |
| Ширина панелі | 230 мм |
| Вид сайдинга | Вініловий |
| Вага упаковки | 23 кг |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Площа покриття однією упаковкою | 8.42 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴


