
Мінеральна вата ISOVER Roll 42 50*1200 (2*7500) (18 м2)
1 040 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (66) 509-14-83Ірина
- +380 (46) 297-17-18
ISOVER Roll 42 - мінераловатний утеплювач, що використовується як тепло- та звукоізоляційний шар в будівельних конструкціях при новому будівництві, реконструкції, реставрації, капітальному та поточному ремонті будівель і споруд різноманітного призначення. Матеріал виготовляється з природних компонентів кварц, сода, вапно і містить мінімальну кількість синтетичного в’яжучого.
Основні властивості:
-
Оптимальні показники теплоізоляції λ10=0,042 Вт/(м∙К).
-
Екологічно безпечний.
-
Довговічний.
-
Стійкий до шкідників, що руйнують деревину, гризунів і комах.
-
Легка оброблюваність вироби можна розрізати, свердлити тощо.
-
Висока пружність, легко встановлювати між кроквами.
-
Належить до групи негорючих матеріалів (НГ): не горить і не підтримує горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид мінеральної вати | Скловата |
| Покриття | Без покриття |
| Щільність | 12 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.042 Вт/мК |
| Виробник | Isover |
| Розміри | |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 7500 мм |
- Ціна: 1 040 ₴
